Välkommen till MIAS i Ängelholm AB

Filter:

Bobby Bruzelius - Säljare Filter

+46 431-31 19 32

bobby.bruzelius@miasab.se



Sandra Nilsson - Ordermottagning, lager

+46 431-31 19 35

sandra.nilsson@miasab.se



Joakim Petersen - Inköp, ordermottagning

+46 431-31 19 31   

joakim.petersen@miasab.se



Jonas Berglund - Försäljningschef, Produktansvarig
+46 431-31 19 36
jonas.berglund@miasab.se





Retursedel
Cylindrar:

Stefan Nilsson - VD, Säljare Cylindrar

+46 431-31 19 34

stefan.nilsson@miasab.se



Kristian Karppinen - Konstruktör, Innesäljare

+46 431-31 19 38

kristian.karppinen@miasab.se




Adress:

MIAS i Ängelholm AB

Helsingborgsvägen 33A

262 72 Ängelholm

Sweden


Tel. nr: +46 431-31 19 30

Fax nr: +46 431-802 25

E-mail: info@miasab.se

 

Hitta hit: www.hitta.se